ASKO

61 825 18 60, kontakt@askomeble.pl
os. Jana III Sobieskiego 14
60-688 Poznań, woj. wielkopolskie
NIP: 9720804286

Pomiary:
601 702 078, 61 825 1860

kontakt@askomeble.pl

ASKO - meble na wymiar

Witamy na stronie ASKO.

Znajdą tu Państwo szeroką ofertę szaf i mebli na wymiar. Dzięki wieloletniej praktyce oraz wielu zadowolonym klientom zyskaliśmy opinię firmy niezawodnej, profesjonalnej i godnej polecenia. Warto podkreślić że nasza firma jest producentem a nie pośrednikiem dlatego będą Państwo zadowoleni z ceny jak i jakości wykonania przez nas mebli na wymiar. Sprawdź Poznań meble kuchenne na wymiar.

Staramy się, aby nasze meble odznaczały się wyjątkową estetyka i w pełni spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Podążamy za najnowszymi trendami i stosujemy innowacyjne rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szafy wnękowe

Wykonujemy szafy wnękowe Poznań na indywidualne zamówienie. Przy realizacji mebli na wymiar mamy na uwadze możliwie najbardziej funkcjonale wypełnienie niezagospodarowanej przestrzeni. Stosujemy praktyczne rozwiązania w zakresie układu wnętrz. Dbamy także o estetykę całej konstrukcji, korzystając z dobrych gatunkowo materiałów. Zapytaj też o ofertę szafy na wymiar Poznań.

Kuchnie na wymiar Poznań

Projektujemy i realizujemy kuchnie na wymiar. Tworzymy zabudowy dostosowane do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Przygotowujemy meble kuchenne na wymiar na bazie płyt laminowanych bądź fornirowanych. Posiadamy szeroki wybór frontów, zróżnicowany pod względem kolorystyki oraz faktury. Wyposażamy konstrukcje w prowadnice znanych marek.

Wszystkie meble w naszej ofercie wykonywane są na wymiar oraz według szczegółowych wskazówek klienta zawartych w indywidualnym projekcie.