ASKO

61 825 18 60, kontakt@askomeble.pl
os. Jana III Sobieskiego 14
60-688 Poznań, woj. wielkopolskie
NIP: 9720804286

Pomiary:
601 702 078, 61 825 1860

kontakt@askomeble.pl

Meble kuchenne na wymiar

Oferowane przez nas meble kuchenne na wymiar są najwyższej jakości. Wszystkie konstrukcje wykonywane są według szczegółowych wskazówek Klienta, zawartych w indywidualnym projekcie. Do produkcji mebli kuchennych na wymiar wykorzystujemy płytę laminowaną lub fornirowaną. Zarówno jedne, jak i drugie dają bardzo duże możliwości kreowania powierzchni. Krawędzie oklejamy maszynowo tworzywem ABS i PCV.

Proponujemy duży wybór frontów w zakresie kolorystyki oraz faktury. Dzięki bogatej palecie barw oraz wzorów nasi Klienci mają możliwość stworzenia wymarzonej przestrzeni. Wykonujemy zabudowy w stylu nowoczesnym oraz klasycznym. Dbamy o zachowanie spójnej estetycznie całości. Dokładamy starań, aby kuchnie na wymiar były także w pełni funkcjonalne. Właśnie dlatego ze szczególną uwagą planujemy kształt poszczególnych komponentów oraz dopasowujemy wymiary konstrukcji do warunków lokalowych.

Nasze meble kuchenne na wymiar posiadają przemyślany układ wnętrza. W zależności od rozmieszczenia poszczególnych komponentów oraz dostępnej do wykorzystania przestrzeni wykorzystujemy ciekawe połączenia różnych kombinacji. Stosujemy chętnie w naszych kuchniach na wymiar szafki z podnośnikami hydraulicznymi oraz systemami cichego domykania, a także szuflady z koszami cargo bądź wkładami na sztućce.

W każdej kuchni na wymiar przez nas stworzonej panuje ład i harmonia. Jest to zasługą zastosowania odpowiedniego następstwa poszczególnych stref: zmywania, przygotowywania, gotowania, przechowywania i zapasów. Meble kuchenne na wymiar zostały opracowane z myślą o zagwarantowaniu komfortu podczas użytkowania, a także zapewnianiu efektownego wyglądu całej przestrzeni. Do produkowanych konstrukcji wykorzystujemy prowadnice, akcesoria firm takich jak : BLUM, HETTICH, AMIX, REJS, GTV.

meble kuchenne na wymiar Poznań